Najlepším prírodným protizápalovým produktom je serrapeptáza

Sponzorovaný obsah

Zanesený nos, priľnavý hlien v respiračnom trakte, zapálená koža, opuch, chronický zápal čriev: to sú len niektoré z ťažkostí, ktoré možno dobre odstrániť pomocou enzýmu serrapeptázy, ktorý sa považuje za jeden z najúčinnejších prírodných protizápalových liekov.

Stručne povedané, enzým serrapeptáza je schopný rozpustiť nestráviteľné proteíny, ktoré sú požité alebo produkované a ktoré po akumulácii spôsobujú rôzne ochorenia. Tieto proteíny sú prítomné v sekrétoch, krvných zrazeninách, tkanivách rán, opuchoch a iných škodlivých usadeniach, odumretých tkanivách. Serratia E-15 je produkovaná enterobaktériami, prírodne sa vyskytujúcou rapeptázou, ktorá tieto poruchy nielen rozkladá, ale tiež odstraňuje zápal. Odstraňuje iba abnormálne bielkoviny a je absorbovaný z tenkého čreva a siaha kdekoľvek v tele.

Prírodné protizápalové

Môžeme to bezpečne nazvať úžasným protizápalovým účinkom serrapeptázy, pretože dokáže liečiť celý rad zápalových stavov. Je to predovšetkým kvôli jeho viacsmerným výhodám. Jedným je to, že bráni tvorbe kapbradykinínov, ktoré sa podieľajú na vývoji zápalových reakcií a opuchov, ako aj na bolesti s nimi spojené. Tieto peptidy sú tiež spojené s anafylaktickými symptómami a sú problémom, ak narastajú, čo môže sťažiť zotavenie a chronický zápal. Serrapeptáza tým, že reguluje bradykiníny, tiež prispieva k analgézii okrem zmiernenia a eliminácie zápalu. Serrapeptáza je nielen vynikajúcim prírodným protizápalovým činidlom. Enzým riedi zápalovú tekutinu, ktorá sa ľahšie odstraňuje z tela, čím sa urýchľuje hojenie tkanív.

Špecifické aplikácie

Ako bolo uvedené vyššie, ako serrapeptáza pôsobí protizápalovo, teraz sa pozrime na konkrétne prípady, v ktorých môže byť užitočná. Skúsenosti ukázali dobrú podporu pri liečbe opuchov kvôli ťažko zmierniteľnému zápalu a poraneniu kĺbov. Môže sa tiež úspešne používať proti zápalovým ochoreniam dýchacích ciest, čistí upchatý nos skvapalňovaním hlienu, rozpúšťaním bronchitídy a priľnavým hlienom v hrdle. V japonskej štúdii, ktorá sa vysoko odporúča pri liečbe sinusitídy a sínusitídy, sa zistilo, že serrapeptáza môže rozpúšťať studený hlien. Ak ste na tieto stavy kvôli svojej liečbe zvyknutí, obráťte sa na svojho lekára! A to nie je všetko, sérrapeptáza s trieslom môže urýchliť hojenie chronickej dermatitídy, zápalu v dôsledku alergií, astmatických ťažkostí a zranení všeobecne. Po operácii môže byť účinok obzvlášť pôsobivý. Môžeme vám pomôcť eliminovať zápalové tkanivo v dôsledku nehody (napr. Prasknutie svalu) a neprimeraného zjazvenia. Podľa výskumov z Jordánskej univerzity sa serrapeptáza ukázala ako účinný prostriedok proti opuchom a bolestiam zubného kazu.

Mierne vedľajšie účinky

Neexistuje takmer žiadne konvenčné protizápalové liečivo, ktoré nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. Steroidné protizápalové lieky (NSAID) všeobecne oslabujú imunitný systém a spôsobujú metabolické poruchy, zatiaľ čo NSAID môžu spôsobovať sliznicu obličiek a žalúdka. Antibiotiká sa často podávajú na zápal, ale môžu narušiť rovnováhu črevnej flóry, čo vedie k zníženiu obranyschopnosti tela a tráviacim problémom. Počas liečby serrapeptázou by ste sa ich nemali báť ( prečítajte si recenzie, skúsenosti iných o serrapeptáze ), pretože je to riedidlo krvi, nemalo by sa užívať pred operáciou alebo s antikoagulanciami.